Hotel Diamond
Hotel Diamond Gachancipa erbjuder 12 rum inom 3 km från Church of Our Lady of Fatima.
Gachancipas centrum kan nås på 20 minuters promenad. Iglesia de Nuestra Señora de Fátima ligger ungefär 10 minuters bilresa från hotellet, medan Choachí är belägen 51 km bort.
Rummen på detta hotell har plattskärms-TV med satellitkanaler, samt te-/kaffebryggare för din bekvämlighet. Boendet erbjuder gästerna en separat toalett och en dusch i badrummen. I badrummen erbjuds en separat toalett och en dusch, tillsammans med badlakan och handdukar.
- Flygplatser
- El Dorado internationell flygplats57 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur långt är centrum från Hotel Diamond?
Det tar 20 minuter till fots att komma från Hotel Diamond till centrum. - ✈
Hur långt är El Dorado internationell från Hotel Diamond?
Det är 60 km mellan El Dorado internationell flygplats och Hotel Diamond. - 🚗
Var kan vi parkera vår bil vid Hotel Diamond?
Gäster på Hotel Diamond kan parkera sina fordon på parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Hotel Diamond?
Gästerna på Hotel Diamond måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på detta hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på detta hotell är 15$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på hotellet?
På hotellet kan gästerna välja mellan Tvåbäddsrum, Familjerum och Dubbelrum.